Vnitřní kolo RM4420/4421/5000
Vnitřní kolo RM4420/4421/5000
    Vaflovač v nerezovém designu Concept VF3040 s příkonem 1000 W disponuje kvalitními keramickými plotnami s nepřilnavým povrchem. Chutné a voňavé vafle si teď můžete připravit v pohodlí domova kdykoliv budete mít chuť.
    Kulmofén Beautiful Concept KF1310 je vhodný pro tvorbu moderních účesů i pro běžnou úpravu vlasů. Nabízí 2 rychlosti nastavení a 2 vyjímatelné kartáče o průměru 20 a 16 mm.
    Ruční mixér 500 W Concept SR3390 disponuje šlehacími metlami a hnětacími háky. Nabízí 5 rychlostí včetně tlačítka Turbo a bezpečnostní pojistku. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti se s ním dobře pracuje.