Okenní sada KV0800/KV1000
Okenní sada KV0800/KV1000
Výrobce
Náhradní díly
Kód
EAN
    Podrobnosti o produktu
    Okenní sada KV0800/KV1000
    • Okenní sada ke klimatizaci KV0800 a KV1000
    • Efektivní ochrana před pronikáním teplého vzduchu a nežádoucího hmyzu
    • Snadná instalace
    • Záruční doba 24 měsíců
    Rozměry výrobku: hmotnost (kg), výška (cm), šířka (cm), hloubka (cm)
    Rozměry balení: hmotnost (kg), výška (cm), šířka (cm), hloubka (cm)
    EAN: 8595631007501
    Související produkty
    2jakost
    Vaflovač v nerezovém designu Concept VF3040 s příkonem 1000 W disponuje kvalitními keramickými plotnami s nepřilnavým povrchem. Chutné a voňavé vafle si teď můžete připravit v pohodlí domova kdykoliv budete mít chuť.
    Kulmofén Beautiful Concept KF1310 je vhodný pro tvorbu moderních účesů i pro běžnou úpravu vlasů. Nabízí 2 rychlosti nastavení a 2 vyjímatelné kartáče o průměru 20 a 16 mm.
    Ruční mixér 500 W Concept SR3390 disponuje šlehacími metlami a hnětacími háky. Nabízí 5 rychlostí včetně tlačítka Turbo a bezpečnostní pojistku. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti se s ním dobře pracuje.